خانهآرشیو اخباربرگزاری هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
برگزاری هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
برگزاری هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

 

 

 

 

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایران ساخت، پیمان صالحی، معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران ۲۶ تا ۲۹ آذرماه سال جاری، هم‌زمان با هفته پژوهش و بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری همانند دوره گذشته، در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در سیزده بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون برگزار می‌شود.

رئیس نمایشگاه درباره شرایط حضور محصولات و شرکت‌ها گفت: حضور قطعی ثبت‌نام کنندگان در نمایشگاه پس از تایید فنی محصولات آن‌ها و محرز شدن نقش آنان در بومی‌سازی و دستیابی به فناوری ساخت و یا تولید محصولات امکان‌پذیر خواهد بود.

وی افزود: محصولات نیز مطابق سال‌های قبل با دو معیار سطح فناوری ذاتی و میزان بومی‌سازی، ارزیابی و سطح‌بندی می‌شوند و شرکت‌ها می‌توانند دستورالعمل ارزیابی فنی محصولات را در سایت نمایشگاه مشاهده کنند.

معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی در خصوص حمایت‌های این نمایشگاه افزود: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۸ ازسوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)به‌عنوان «رونق تولید» معاونت علمی درراستای حمایت از تولیدکنندگان وفناوران داخلی، همانند دوره ‌گذشته، برای محصولات سطح اول تاسوم، از ۵۰ تا ۱۰ درصد قیمت محصولات خریداری‌شده توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی را بر اساس آیین‌نامه سطح‌بندی، به‌عنوان کمک بلاعوض پرداخت می‌کند.

رئیس نمایشگاه افزود: شرکت‌های عرضه‌کننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی می‌توانند فرآیند مربوط به ثبت‌نام شرکت وثبت محصول را مطابق با برنامه زمان‌بندی اعلام‌شده، پنجم شهریورماه سال جاری در سایت نمایشگاه به آدرس www.iranlabexpo.ir آغاز کنند.

منبع : نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
عضویت در خبرنامه
مستقر در مرکز